Списки вступників, зарахованих у 2019 році

 

Списки вступників, яких було зараховано на перший курс заочної (дистанційної) форми навчання з нормативним строком навчання 4 роки в 2019 році

Спеціальність 029. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (освітня програма: Інформаційна, бібліотечна та архівна справа)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Шпаченко Наталя Сергіївна 143,367

Всього: 1 особа.

Спеціальність 051. Економіка (освітня програма: Економіка підприємств)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Афоніна Аліна Дмитрівна 129,03
2 Бойко Яна Андріївна 136,578
3 Закаблук Лариса Андріївна 132,702
4 Русанова Катерина Ігорівна 130,05

Всього: 4 особи.

Спеціальність 053. Психологія (освітня програма: Психологія)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Болдирєв Володимир Ігорович 167,484
2 Жолтікова Анастасія Олександрівна 114,648
3 Калашніков Дмитро Вікторович 116,178
4 Назарчук Кирило Сергійович 121,38
5 Дігтяр Катерина Сергіївна 133,416
6 Таран Єлизавета Вікторівна 135,456
7 Тулінова Анастасія Вадимівна 153,306

Всього: 7 осоіб.

Спеціальність 071. Облік і оподаткування (освітня програма: Облік і оподаткування)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Дородня Марія Олександрівна 145,962

Всього: 1 особа.

Спеціальність 073. Менеджмент (освітня програма: Логістика, Менеджмент, Управління проектами)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Книш Кирило Павлович 146,268
2 Куриляк Владислав Романович 136,68
3 Ковтун Олексій Андрійович 117,606

Всього: 3 особи.

Спеціальність 081. Право (освітня програма: Право)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Гришунова Катерина Сергіївна 181,152
2 Кулиш Наталія Валеріївна 176,154
3 Лейкін Леонід Якович 153,102
4 Полуян Данило Сергійович 146,166
5 Тимошенко Дар`я Олександрівна 166,872
6 Шевченко Денис Валерійович 137,394

Всього: 6 осіб.

Спеціальність 121. Інженерія програмного забезпечення (освітня програма: Інженерія програмного забезпечення)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Больба Владислав Вікторович 124,644
2 Дешевих Едуард Миколайович 128,622
3 Зандарашвілі Сергій Олександрович 145,962
4 Фурсов Володимир Ігорович 155,55
5 Яковенко Микита Олегович 113,628

Всього: 5 осіб.

Спеціальність 123. Комп`ютерна інженерія (освітня програма: Системне програмування)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Палійчук Богдан Русланович 117,198

Всього: 1 особа.

Спеціальність 134. Авіаційна та ракетно-космічна техніка (освітня програма: Літаки і вертольоти)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Семенових Костянтин Андрійович 143,769

Всього: 1 особа.

Спеціальність 134. Авіаційна та ракетно-космічна техніка (освітня програма: Авіаційні двигуни та енергетичні установки, Технології виробництва авіаційних двигунів та енергетичних установок)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Молофій Василь Богданович 133,059

Всього: 1 особа.

Спеціальність 163. Біомедична інженерія (освітня програма: Біомедична інженерія)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Клімашевська Вероніка Олексіївна 179,928

Всього: 1 особа.

Спеціальність 174. Автомобільний транспорт (освітня програма: Автомобілі та автомобільне господарство)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Кушнір Іван Миколайович 131,019

Всього: 1 особа.

Спеціальність 281. Публічне управління та адміністрування (освітня програма: Публічне управління та адміністрування)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Назаренко Микита Олександрович 136,476

Всього: 1 особа.