Списки вступників, зарахованих у 2019 році

Списки вступників, яких було зараховано на перший курс заочної (дистанційної) форми навчання зі скороченним строком навчання (3 роки) в 2019 році

Спеціальність 122. Комп`ютерні науки (освітня програма: Комп`ютерні технології в биології та медицині)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Іванов Дмитро Костянтинович 270,9
2 Мулявко Михайло Олегович 271,0
3 Огоренко Тетяна Сергіївна 275,2
4 Погорєлова Марина Анатоліївна 279,6
5 Тягун Єлизавета В`ячеславівна 257,9

Всього: 5 осіб.

Спеціальність 134. Авіаційна та ракетно-космічна техніка (освітня програма: Технології виробництва і ремонту літальних апаратів)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Артеменко Андрій Вікторович 245,8
2 Арутюнян Тетяна Валеріївна 257,5
3 Бойко Віталій Юрійович 237,7
4 Валуєв Максим Ігорович 233,2
5 Волошин Олександр Вячеславович 216,8
6 Волощук Олександр Олександрович 237,6
7 Головачова Олена Костянтинівна 216,5
8 Грдличко Іван Сергійович 243,1
9 Гуменюк Анастасія Сергіївна 236,2
10 Дацько Дмитро Миронович 248,0
11 Довженко Богдан Сергійович 219,6
12 Дорош Леонід Олександрович 227,0
13 Кагарлицький Олександр Вікторович 228,7
14 Костенко Максим Петрович 237,3
15 Красовський Сергій Валерійович 225,7
16 Макєєв Володимир Борисович 225,6
17 Мартиненко Сергій Вікторович 230,7
18 Матвапаєв Руслан Батирович 229,1
19 Мілюшенко Юрій Ігорович 233,3
20 Музика Віталій Вікторович 246,4
21 Науменко Володимир Олександрович 242,4
22 Нижник Катерина Петрівна 240,6
23 Опанасенко Володимир Олександрович 228,8
24 Плотнікова Анна Вікторівна 268,3
25 Постернак Євгеній Миколайович 247,8
26 Придибайло Наталія Григорівна 258,1
27 Пруденко Максим Дмитрович 232,2
28 Пшеченко Андрій Віталійович 220,9
29 Саєнко Володимир Едуардович 230,4
30 Скляренко Ірина В`ячеславівна 256,0
31 Скриннік Євген Васильович\ 222,7
32 Сугерей Валентина Миколаївна 254,4
33 Ткачук Тетяна Сергіївна 260,0
34 Туркеня Віктор Олександрович 238,2
35 Федченко Андрій Максимович 226,3
36 Харченко Артем Олегович 227,0
37 Череватюк Артем Валерійович 241,7
38 Якухно Ірина Володимирівна 248,1

Всього: 38 осіб.

Спеціальність 151. Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології (освітня програма: Комп`ютеризовані системи технічного зору)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Тітов Даниїл Андрійович 254,3

Всього: 1 особа.

Спеціальність 152. Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (освітня програма: Інтелектуальні інформаційні вимірювальні системи)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Дьомінов Владислав Антонович 250,4

Всього: 1 особа.

Спеціальність 163. Біомедична інженерія (освітня програмаБіомедична інженерія)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Богданова Анна Віталіївна 259,5
2 Докашенко Денис Юрійович 268,1
3 Ковтун Алла Михайлівна 240,4
4 Корнєєв Ігор Олексійович 266,9
5 Костенко Аліна Олександрівна 246,1
6 Пащенко Вікторія Сергіївна 266,1
7 Самофал Валерія Володимирівна 276,8
8 Солощенко Даниїла Вадимівна 295,2
9 Шуліка Тетяна Олександрівна 267,8

Всього: 9 осіб.

Списки вступників, яких було зараховано на другий курс заочної (дистанційної) форми навчання з нормативним строком навчання (3 роки) в 2019 році

Спеціальність 029. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (освітня програма: Інформаційна, бібліотечна та архівна справа)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Чеховська Катерина Ігорівна 249,2

Всього: 1 особа.

Спеціальність 051. Економіка (освітня програма: Економіка підприємства)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Агаєв Самір Мустафа огли 219,1
2 Карпова Юлія Сергіївна 230,7

Всього: 2 особи.

Спеціальність 053. Психологія (освітня програма: Психологія)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Агеєва Юлія Валеріївна 255,3
2 Давиденко Аліна Олександрівна 255,0
3 Опенченко Марія Вячеславівна 254,2
4 Блізнюкова Марина Вячеславівна 271,8
5 Дьомін Радіслав Володимирович 241,0
6 Єгупова Дарина Євгенівна 253,0
7 Істоміна Анна Валеріївна 249,6
8 Конарєва Марія Євгеніївна 262,3
9 Кудрявцева Тетяна Вікторівна 245,7
10 Паляничко Ольга Анатоліївна 248,9
11 Солодовник Світлана Михайлівна 280,2
12 Сусла Марія Станіславівна 247,1

Всього: 12 осіб.

Спеціальність 073. Менеджмент (освітня програма: Менеджмент)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Єнчев Владислав Сергійович 262,6
2 Шишкіна Єлизавета Сергіївна 278,0

Всього: 2 особи.

Спеціальність 075. Маркетинг (освітня програма: Маркетинг)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Нестеренко Владлен Олегович 216,0

Всього: 1 особа.

Спеціальність 081. Право (освітня програма: Право)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Борисенко Владислава Василівна 233,3
2 Дмитрук Богдана Василівна 243,0
3 Кукушкін Іван Анатолійович 252,29
4 Распутній Дмитро Олександрович 268,6
5 Сенін Владислав Сергійович 213,7
6 Зінченко Юлія Олександрівна 219,0

 Всього: 6 осіб.

Спеціальність 123. Комп`ютерна інженерія (освітня програма: Комп`ьютерні системи та мережі)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Петраков Семен Геннадійович 220,2

Всього: 1 особа.

Спеціальність 134. Авіаційна та ракетно-космічна техніка (освітня програма: Технології виробництва та ремонту літальних апаратів)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Шушаков Дмитро Андрійович 207,5

Всього: 1 особа.

Спеціальність 134. Авіаційна та ракетно-космічна техніка (освітня програма: Літаки і вертольоти)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Луценко Роман Юрійович 269,3
2 Кушнір Ольга Миколаївна 264,0
3 Янковський Володимир Петрович 238,6

Всього: 3 особи.

Спеціальність 152. Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (освітня програма: Інтелектуальні інформаційні вимірювальні системи)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Черкащенко Олександр Олександрович 255,2

Всього: 1 особа.

Спеціальність 272. Авіаційний транспорт (освітня програма: Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден та авіадвигунів)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Комов Руслан Романович 265,9

Всього: 1 особа.

Спеціальність 274. Автомобільний транспорт (освітня програма: Автомобілі та автомобільне господарство)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Молофій Михайло Богданович 206,7
2 Федюков Іван Сергійович 207,6

Всього: 2 особи.

Спеціальність 281. Публічне управління та адміністрування (освітня програмаПублічне управління та адміністрування)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Агаджанян Лусіне Рубеновна 254,6

Всього: 1 особа.

Спеціальність 292. Міжнародні економічні відношення (освітня програмаМіжнародна економіка)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Гріцман Евальд Андрійович 221,5
2 Дремасов Гліб Сергійович 220,2
3 Дукер Валерія Шмуєлівна 239,1
4 Зінковська Інна Олександрівна 221,3
5 Назаренко Вікторія Вікторівна 211,8

Всього: 5 осіб.

Списки вступників, яких було зараховано на третій курс заочної (дистанційної) форми навчання з нормативним строком навчання (2 роки) в 2019 році

Спеціальність 029. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (освітня програма: Інформаційна, бібліотечна та архівна справа)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Баштова Юлія Ігорівна 275,8
2 Ільїних Владислава Юріївна 257,6
3 Мельник Катерина Олександрівна 274,9
4 Сидорук Катерина Борисівна 247,5
5 Чорна Поліна Юріївна 257,0

Всього: 5 осіб.

Спеціальність 051. Економіка (освітня програма: Економіка підприємств)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Вакуленко Вікторія Олександрівна 222,0
2 Горецька Катерина Олексіївна 226,0
3 Жуковіна Вероніка Ігорівна 263,0
4 Запорожець Аліна Петрівна 272,0
5 Калічак Анна Михайлівна 268,0
6 Ковальова Карина Михайлівна 251,0
7 Мінайленко Анна Сергіївна 264,0
8 Романова Оксана Михайлівна 255,0
9 Чівікова Аліна Юріївна 263,0
10 Шевченко Ірина Павлівна 260,0

Всього: 10 осіб.

Спеціальність 075. Маркетинг (освітня програма: Маркетинг)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Зубенко Катерина Федорівна 274,0
2 Косіашвілі Інна Яшівна 250,0

Всього: 2 особи.

Спеціальність 081. Право (освітня програма: Право)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Ластовецька Валентина Юріївна 214,5
2 Медяник Наталія Володимирівна 237,9

Всього: 2 особи.

Спеціальність 121. Інженерія програмного забезпечення (освітня програма: Інженерія програмного забезпечення)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Бабко Максим Григорович 259,4
2 Байсак Каріна Володимирівна 256,0
3 Вікторов Микита Олександрович 289,4
4 Данилов Олександр Сергійович 259,2
5 Іоненко Євгеній Євгенійович 218,7
6 Коваленко Аліна Олександрівна 263,7
7 Кривша Єгор Іванович 267,9
8 Лозовська Марія Вікторівна 284,9
9 Пітенко Вікторія Миколаївна 259,7
10 Сивочуб Дмитро Віталійович 211,5
11 Шахман Іван Іванович 249,5

Всього: 11 осіб.

Спеціальність 123. Комп`ютерна інженерія (освітня програма: Комп`ютерні системи та мережі)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Бакланов Олександр Павлович 223,3
2 Гладкова Анна Олександрівна 242,1
3 Єфросинін Олександр Павлович 240,0
4 Назаренко Богдан Дмитрович 227,1
5 Пастухов Юрій Вадимович 234,3
6 Успаленко Олексій Вікторович 217,8

Всього: 6 осіб.

Спеціальність 134. Авіаційна та ракетно-космічна техніка (освітня програма: Літаки та вертольоти)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Кульпанов Станіслав Володимирович 252,4
2 Демчук Даніїл Юрійович 280,1
3 Морозов Андрій Олександрович 272,2

Всього: 3 особи.

Спеціальність 292. Міжнародні економічні відношення (освітня програма: Міжнародна економіка)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Агабекова Олена Рубенівна 198,0
2 Куряча Валерія Леонідівна 230,5
3 Макарова Катерина Сергіївна 211,0

Всього: 3 особи.