Списки вступників, зарахованих у 2019 році

Списки абітурієнтів, яких було зараховано на п`ятий курс заочної (дистанційної) форми навчання з нормативним строком навчсання 1 рік та 4 місяці (магістратура) за кошти фізичних та/або юридичних осіб (додатковий набір)

Прізвище, і`мя, по батькові вступника

Конкурсний бал

Спеціальність 051. Економіка (Економіка підприємства)

Носа Станіслав Іванович

294,70

Істоміна Любов Павлівна

287,80

Спеціальність 053. Психологія (Психологія)

Звянцева Ольга Русланівна

349,56

Крижна Світлана Іванівна

343,24

Борисенко Яна Сергіївна

340,12

Лісніча Тетяна Володимирівна

340,00

Непочатова Дарина Олександрівна

331,20

Наумова Юлія Миколаївна

323,40

Горбунова Катерина Юріївна

319,56

Юрченко Валерія Валеріївна

314,86

Міщенко Карина Олександрівна

311,00

Пастухова Еліна Олександрівна

307,86

Залещенко Володимир Олександрович

306,06

Коваленко Наталія Володимирівна

305,70

Вакуленко Катерина Андріївна

300,94

Сіденко Світлана Володимирівна

296,00

Василенко Ірина Олександрівна

295,86

Бочарова Ольга Олександрівна

295,52

Папченко Павло Миколайович

292,14

Болгарова Раїса Олександрівна

291,90

Башкатова Тетяна Сергіївна

291,66

Шило Євгеній Анатолійович

287,70

Спеціальність 071. Облік і оподаткування (Облік і оподаткування)

Мостіпан Ігор Леонідович

329,66

Краснодубець Олена Володимирівна

320,74

Спеціальність 073. Менеджмент (Управління проектами)

Гукасян Левон Арменович

331,80

Ліхачова Олена Олександрівна

324,04

Коновалов Віталій Володимирович

314,12

Зубак Вадим Іванович

312,72

Ремезок Максим Андрійович

295,28

Спеціальність 073. Менеджмент (Менеджмент)

Грідасова Наталія Олександрівна

371,00

Спеціальність 075. Маркетинг (Маркетинг)

Реуцький Михайло Миколайович

336,94

Ружаленко Ольга Вячеславівна

272,72

Спеціальність 121. Інженерія програного забезпечення (Хмарні обчислення та Інтернет речей)

Заїка Оксана Олександрівна

355,00

Ларіонов Володимир Володимирович

301,40

Спеціальність 123. Комп`ютерна інженерія (Комп`ютерні системи та мережі)

Грилюк Марія Анатоліївна

340,90

Олефір Валерій Віталійович

334,00

Ладімирич Вадим Юрійович

331,15

Спеціальність 123. Комп`ютерна інженерія (Системне програмування)

Маркова Анастасія Анатоліївна

343,52

Марков Володимир Олександрович

307,18

Спеціальність 134. Авіаційна та ракетно-космічна техніка (Літаки і вертольоти)

Михайлютенко Олег Анатолійович

436,40

Спеціальність 152. Метрологія і інформаційно-вимірювальна техніка (Якість, стандартизація і сертифікація)

Гулий Олег Митрофанович

399,50

Спеціальність 281. Публічне управління і адміністрування (Управління і адміністрування регіональних економічних систем)

Бондарєва Тетяна Іванівна

368,00

Жихор Олена Борисівна

350,00

Ганжа Галина Валентинівна

341,44

Бровко Андрій Миколайович

335,12

Стренадкін Кирило Олександрович

331,52

Кравченко Микола Валерійович

330,64

Печенежська Ольга Євгеніївна

313,22

Ліпатнікова Марина Миколаївна

304,68

Папалуца Оксана Миколаївна

304,38

Швець Олександра Анатоліївна

303,24

Діденко Людмила Олександрівна

297,80

Коврігіна Вікторія Олександрівна

288,26

Антоненко Оксана Олександрівна

269,44

Списки абітурієнтів, зарахованих на перший курс заочної (дистанційної) форми навчання з нормативним строком навчання 1 рік та 4 місяці (магістратура) за державним замовленням

Спеціальність 029. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (Освітня програма: Докуметознавство та інформаційна діяльність)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Єремєєва Дар`я Андріївна 300,26

Всього: 1 особа

Спеціальність 051. Економіка (Освітня програма: Економіка підприємства)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Остапчук Юлія Олександрівна 277,5
2 Філіппов Микола Миколайович 250,22

Всього: 2 особи

Спеціальність 072. Фінанси, банківська справа та страхування (Освітня програмаФінанси, банківська справа та страхування)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Мандрика Ганна Валеріївна 338,64

Всього: 1 особа

Спеціальність 121. Інженерія програмного забезпечення (Освітня програма: Хмарні обчислення та Інтернет речей)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Тягнирядно Єгор Андрійович 381,03
2 Хірний Дмитро Олександрович 361,23
3 Красюк Тетяна Анатоліївна 358,43

Всього: 3 особи

Спеціальність 123. Комп`ютерна інженерія (Освітня програма: Комп`ютерні системи та мережі)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Дзюбенко Святослав Ігорович 285,54
2 Бєльцов Ігор Сергійович 282,50

Всього: 2 особи

Спеціальність 172. Телекомунікації та радіотехніка (Освітня програма: Технології та засоби телекомунікацій)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Мазепа Кирило Миколайович 335,6

Всього: 1 особа

Списки абітурієнтів, яких було зараховано на п`ятий курс заочної (дистанційної) форми навчання з нормативним строком навчсання 1 рік та 4 місяці (магістратура) за кошти фізичних та/або юридичних осіб

Спеціальність 035. Філолгія/035.10 Прикладна лінгвістика (освітня програма: Прикладна лінгвістика)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Вамболь Олексій Олександрович 373,1
2 Вамболь Олена Олександрівна 358,7
3 Змієвська Анна Віталіївна 416,9
4 Любченко Олександра Володимирівна 423,9
5 Рижков Василь Сергійович 453,9
6 Медведь Олена Вікторівна 392,0
7 Остапчук Валентина Віталіївна 373,0
8 Пургіна Світлана Михайлівна 372,3
9 Тараненко Ігор Михайлович 384,5
10 Шевцова Марина Анатоліївна 376,1

Всього: 10 осіб.

Спеціальність 053. Психологія (освітня програма: Психологічне консультування та психотерапія)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Гулага Анастасія Володимирівна 291,52
2 Кошара Лілія Ігорівна 280,28
3 Ларін Максим Анатолійович 318,34
4 Мила Ольга Ігорівна 283,66
5 Пилипенко Олена Валеріївна 257,7
6 Рисенко Дар`я Вікторівна 287,94
7 Скуменко Катерина Сергіївна 274,08
8 Цимбаліста Вікторія Вікторівна 259,58
9 Веремієнко Віктор Петрович 357,18
10 Зайцев Валерій Єгорійович 294,66
11 Понкратова Марина Миколаївна 290,68
12 Синицина Олена Олександрівна 296,68
13 Сінський Олександр Андрійович 293,44

Всього: 13 осіб.

Спеціальність 073. Менеджмент (освітня програма: Управління проектами)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Бабенко Наталія Юріївна 292,7
2 Івашин Андрій Юрійович 293,7

Всього: 2 особи.

Спеціальність 073. Менеджмент (освітня програма: Менеджмент)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Лопатко Дарія  331,18

       Всього: 1 особа.

Спеціальність 075. Маркетинг (освітня програма: Маркетинг)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Амахін Руслан Олегович 284,8
2 Голованов Дмитрій Сергійович 327,39
3 Євдошенко Маргарита Олександрівна 369,18

     Всього: 3 особи.

Спеціальність 121. Інженерія програмного забезпечення (освітня програма: Хмарні обчислення та Інтернет речей)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Амахін Руслан Олегович 266,13
2 Лепетюха Артем Геннадійович 351,56
3 Павлюк Інна Романівна 284,73
4 Стеценко Юлія Богданівна 324,85
5 Шевко Валентин Сергійович 322,36
6 Ольшанський Владислав Олександрович 277,5
7 Палаус Ольга Миколаївна 316,82
8 Таран Андрій Валерійович 372,0

Всього:  8 осіб.

Спеціальність 123. Комп`ютерна інженерія (освітня програма: Системне програмування)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Злобін Євген Павлович 335,38

Всього:  1 особа.

Спеціальність 124. Системний аналіз (освітня програма: Системний аналіз і управління)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Золотарьова Анна Сергіївна 312,8

Всього:  1 особа.

Спеціальність 134. Авіаційна та ракетно-космічна техніка (освітня програма: Технології виробництва авіаційних двигунів та енергетичних пристроїв)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Андрус Юрій Ігорович 428,9
2 Хіль Дмитро Сергійович 422,9
3 Цапкова Ксенія Євгенівна 369,0

Всього: 3 особи.

Спеціальність 134. Авіаційна та ракетно-космічна техніка (освітня програма: Літаки і вертольоти)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Макєєв Андрій Вячеславович 327,5
2 Білоус Дмитро Романович 365,0
3 Копичко Руслана Русланівна 366,4
4 Логвиненко Сергій Сергійович 366,9
5 Пархоменко Сергій 361,0
6 Поляков Сергій Леонідович 362,2
7 Сліпченко Ольга Олександрівна 435,0
8 Хміль Олексій Юрійович 354,2

     Всього: 8 осіб.

Спеціальність 134. Авіаційна та ракетно-космічна техніка (освітня програмаТехнології виробництва та ремонта літальних апаратів)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Ігнатенко Андрій Сергійович 361,6
2 Шидловський Олександр Петрович 356,8
3 Балдіна Наталія Ігорівна 363,5
4 Безсмертний Валерій Миколайович 378,6
5 Бєлкін Олексій Юрійович 364,9
6 Бобок Дмитро Сергійович 399,0
7 Бондаренко Руслан Григорович 378,7
8 Бражук Віталій Олегович 368,1
9 Гоптар Вадим Леонідович 378,1
10 Грабар Людмила Леонідівна 362,5
11 Дем`яненко Микита Петрович 413,6
12 Доценко Олексій Миколайович 386,0
13 Драч Любов Петрівна 364,6
14 Дятло Дмитро Миколайович 336,0
15 Ковальчук Олександр Іванович 397,7
16 Ковтун Василь Дмитрович 417,2
17 Коняєв Максим Олегович 373,4
18 Король Віктор Олександрович 377,6
19 Лисенко Денис Сергійович 389,3
20 Лісуха Олена Сергіївна 410,3
21 Мінькова Альона Миколаївна 398,8
22 Огризков Михайло Михайлович 390,1
23 Оніщенко Віталій Сергійович 390,6
24 Павліченко Артем Сергійович 382,0
25 Пазич Ігор Іванович 342,4
26 Панченко Олексій Федорович 377,8
27 Пікалов Дмитро Володимирович 382,3
28 Політицький Роман Петрович 390,2
29 Реньгач Максим Олексійович 344,0
30 Саєнко Олександр Олександрович 383,1
31 Синицький Владислав Вікторович 352,1
32 Сінюгін Ігор Олександрович 370,2
33 Хицюк Олександр Вадимович 347,0
34 Худенко Володимир Володимирович 385,2
35 Чорненко Дмитро Олексійович 319,5
36 Шинкарено Денис Русланович 361,0
37 Шкарніков Павло Олександрович 377,3
38 Шпатенко Дмитро Олексійович 402,5
39 Щур Володимир Володимирович 354,8
40 Яковчук Ірина Костянтинівна 387,0

Всього: 40 осіб.

Спеціальність 151. Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології (освітня програма: Інженерія мобільних додатків)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Котиш Олександр Іванович 366,2

Всього: 1 особа.

Спеціальність 152. Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (освітня програма: Якість, стандартизація та сертифікація)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Бєлєвцов Максим Сергійович 372,2
2 Більченко Анастасія Петрівна 378,5
3 Дзюдзя Євгенія Володимирівна 388,5
4 Єрмакова Яна Ігорівна 378,4
5 Коршун Олексій Миколайович 371,8
6 Красноштан Лідія Володимирівна 359,8
7 Макакенко Тетяна Миколаївна 365,75
8 Ніколаєва Тетяна Сергіївна 386,8
9 Петлюк Альона Вікторівна 377,1
10 Сергєєв Дмитро Миколайович 390,4
11 Сизько Володимир Володимирович 358,7
12 Харіна Наталія Миколаївна 428,8
13 Шкрябова Аліна Олегівна 403,3
14 Ющук Олександр Володимирович 340,1
15 Пірієва Вікторія Миколаївна 343,9
16 Маковецька Дар`я Євгеніївна 336,6

Всього: 16 осіб.

Спеціальність 173. Авіоніка (освітня програма: Системи автономної навігації та адаптивного управління літальних апаратів)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Красноштан Віктор Павлович 354,8
2 Красноштан Олександр Павлович 372,1
3 Михайлова Анжеліка Сергіївна 358,71
4 Наклейщиков Олег Олександрович 378,3
5 Сидоренко Сергій Сергійович 388,4

       Всього: 5 осіб.

Спеціальність 281. Публічне управління та адміністрування (освітня програма: Управління та адміністрування регіональних економічних систем)

П.І.Б. Конкурсний бал
1 Дробітько Катерина Дмитрівна 260,18

Всього:  1 особа.